Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Traduction de «vandaag over sprak » (Néerlandais → Allemand) :

Tijdens het oriënterende debat van vandaag sprak het college van commissarissen over de drie opties die in de effectbeoordeling waren onderzocht: 1) de EU-wetgeving ongewijzigd laten; 2) China schrappen van de lijst van "landen zonder markteconomie" en de standaardmethode voor dumpingberekeningen toepassen; 3) de methoden inzake antidumping veranderen op basis van een nieuwe aanpak, waarbij een sterk systeem voor handelsbescherming gewaarborgd blijft en de internationale verplichtingen van de EU worden nageleefd.

Beim heutigen Sondierungsgespräch erörterte das Kollegium der Kommissionsmitglieder die drei im Rahmen der Folgenabschätzung untersuchten Optionen: 1). Unveränderte Beibehaltung der EU-Rechtsvorschriften, 2). Streichung Chinas aus der Liste der „Länder ohne Marktwirtschaft“ und Anwendung der Standardmethode für Dumpingberechnungen, 3). Änderung der Methode zur Ermittlung von Dumping durch einen neuen Ansatz, bei dem weiterhin für ein solides handelspolitisches Schutzsystem gesorgt würde und gleichzeitig die internationalen Verpflichtungen der EU gewahrt würden.


Vandaag nog sprak de heer Schulz – met wie ik het vaak oneens ben, maar vandaag niet – over de sociaaldemocratisering van de PPE-DE.

Gerade heute hat Herr Schulz – mit dem ich oft nicht einer Meinung bin, heute aber doch – über die Sozialdemokratisierung der EVP gesprochen.


Vandaag was ik verheugd over de woorden van de voorzitter van de Europese Commissie, de heer Barroso, die sprak over de noodzaak om verder te kijken dan de financiële crisis en Europa.

Ich habe mich heute über die Worte des Präsidenten der Europäischen Kommission, José Manuel Barroso, gefreut, der sagte, man müsse über die Finanzkrise und über Europa hinausblicken.


De Europese Raad van Thessaloniki heeft de Commissie gevraagd na te gaan of het opportuun is nieuwe institutionele mechanismen in het leven te roepen. Daaronder valt ook de eventuele instelling van een operationele Europese structuur - waar ik al eerder vandaag over sprak - om de operationele en effectieve samenwerking te verbeteren bij het beheer van de buitengrenzen.

Auf seiner Tagung in Thessaloniki ersuchte der Europäische Rat die Kommission zu prüfen – ich hatte bereits vorhin darauf hingewiesen –, ob neue institutionelle Mechanismen, möglicherweise auch eine operative Struktur der Gemeinschaft, geschaffen werden müssen, um die operative Zusammenarbeit beim Grenzschutz an den Außengrenzen zu verstärken und effizienter zu gestalten.


Wij zouden over samenhang kunnen spreken, als er geen andere, grotere gebreken aan samenhang bestonden, die een bron zijn van de bezorgdheid waar ik al eerder over sprak. De financiële vooruitzichten van het Britse voorzitterschap getuigen van een verbijsterend staaltje schizofrenie en zijn onverenigbaar met de begrotingsverplichtingen die de Raad in Leeds is aangegaan, en met de acties die zijn vastgelegd in de verklaring waarover wij vandaag debatteren. ...[+++]

Wir könnten von Kohärenz sprechen, wenn es da nicht andere größere Inkohärenzen gäbe, die Anlass der oben angesprochenen Besorgnis sind: die vom britischen Vorsitz angekündigte finanzielle Vorausschau, die einen beunruhigenden Grad an Schizophrenie aufweist, ist mit den auf dem Rat von Leeds eingegangenen Haushaltsverpflichtungen und den Aktionen, wie sie in der hier diskutierten Erklärung enthalten sind, unvereinbar.


De heer Geremek sprak ook over de toekomstige financiering. Laat ik heel duidelijk stellen dat het in het licht van hetgeen onze minister-president vandaag heeft benadrukt, nu niet het juiste moment is om te spreken over compensatie van de recent toegetreden lidstaten, de zogenaamde A 10, aangezien er geen akkoord is over de toekomstige financiering.

Auch Herr Geremek ist auf die Frage der künftigen Finanzierung eingegangen. Ich möchte in aller Deutlichkeit sagen, dass ich angesichts der wiederholten Äußerungen von Premierminister Blair nicht der Auffassung bin, dass dies der richtige Zeitpunkt ist, über die Ausgleichszahlungen zu sprechen, die den neuen Beitrittsländern, den so genannten B 10, angeboten werden, weil wir uns bisher nicht über den Haushalt verständigen konnten.


Op een forum vandaag in Brussel sprak Europees Onderzoekcommissaris Philippe Busquin met onderzoekers en gezondheidswerkers die met name gespecialiseerd zijn in kankeronderzoek, en met vertegenwoordigers van gezondheidsdiensten in de lidstaten over de beste manier om dit doel te bereiken.

Op een forum vandaag in Brussel sprak Europees Onderzoekcommissaris Philippe Busquin met onderzoekers en gezondheidswerkers die met name gespecialiseerd zijn in kankeronderzoek, en met vertegenwoordigers van gezondheidsdiensten in de lidstaten over de beste manier om dit doel te bereiken.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'vandaag over sprak' ->

Date index: 2024-11-02
w