Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Vertaling van "matiere de seances de reeducation locomotrice " (Frans → Nederlands) :

CONVENTION DE REEDUCATION FONCTIONNELLE EN MATIERE DE SEANCES DE REEDUCATION LOCOMOTRICE ET NEUROLOGIQUE R30-R60.

REVALIDATIEOVEREENKOMST INZAKE R30-R60-REVALIDATIEZITTINGEN VOOR LOCOMOTORISCHE EN NEUROLOGISCHE REVALIDATIE


R30-R60 ou un autre forfait de rééducation en matière de rééducation locomotrice et neurologique, indépendamment de l’hôpital dans lequel cette prestation de rééducation multidisciplinaire a été réalisée.

ander revalidatieforfait inzake locomotorische en neurologische revalidatie en ongeacht in welk ziekenhuis deze multidisciplinaire revalidatieprestatie is verricht.


si le bénéficiaire est en rééducation dans un autre centre de rééducation avec lequel le Comité de l’assurance a conclu une convention en matière de rééducation locomotrice et/ou neurologique ;

indien de rechthebbende gerevalideerd wordt in een ander revalidatiecentrum waarmee het Verzekeringscomité een overeenkomst voor locomotorische en/of neurologische revalidatie heeft gesloten ;


2 Indiquez-y le total de toutes les prestations réalisées pour le bénéficiaire (les prestations K30-K60, les prestations R30-R60 et les autres forfaits de rééducation en matière de rééducation locomotrice et neurologique), quel que

2 Vermeld hier het totaal van alle voor de rechthebbende gerealiseerde K30-K60-verstrekkingen, R30-R60-prestaties en andere revalidatieforfaits inzake locomotorische en neurologische revalidatie, ongeacht in welk ziekenhuis of revalidatiecentrum deze


Pour les jours auxquels une séance de rééducation R30-R60 est attestée pour un bénéficiaire, un médecin spécialiste en médecine physique et en réadaptation ou un médecin spécialiste en réadaptation neurologique ou locomotrice ne peut toutefois jamais attester de consultation pour ce bénéficiaire, ni de prestation de physiothérapie (visée dans les articles 22 et 23 de la nomenclature des prestations de santé).

Voor de dagen dat er voor een rechthebbende een revalidatiezitting R30-R60 wordt aangerekend, kan een geneesheer-specialist in de fysische geneeskunde en revalidatie of een geneesheer-specialist in de neurologische of locomotorische revalidatie voor die rechthebbende echter nooit een raadpleging aanrekenen en ook nooit een fysiotherapeutische verstrekking (opgenomen in de artikelen 22 en 23 van de nomenclatuur van de geneeskundige verstrekkingen) aanrekenen.


Pour les jours auxquels une séance de rééducation R30-R60 est attestée pour un bénéficiaire, ne peuvent en outre jamais être attestées pour ce même bénéficiaire, une prestation de kinésithérapie (comme le prévoit l’article 7 de l’annexe à l’arrêté royal du 14 septembre 1984 établissant la nomenclature des prestations de santé en matière d’assurance maladie invalidité obligatoire), ou de logopédie (comme le prévoit l’article 36 de la nomenclature susmentionnée des prestations de santé).

Voor de dagen dat er voor een rechthebbende een revalidatiezitting R30-R60 wordt aangerekend, kan er voor diezelfde rechthebbende daarenboven ook nooit een kinesitherapeutische verstrekking (zoals voorzien in artikel 7 van de bijlage bij het koninklijk besluit van 14 september 1984 tot vaststelling van de nomenclatuur van de geneeskundige verstrekkingen inzake verplichte ziekte- en invaliditeitsverzekering) of een logopedische verstrekking (zoals voorzien in artikel 36 van voornoemde nomenclatuur van de geneeskundige verstrekkingen) worden aangerekend.


La présente convention est à considérer comme une convention de rééducation fonctionnelle en matière de prise en charge de prestations destinées aux patients atteints d’une affection locomotrice et consistant en une rééducation multidisciplinaire dont la durée de traitement est de 60 ou 120 minutes par séance, comme le stipule l’arrêté royal du 29 avril 1996 portant fixation de la réduction ...[+++]

Deze overeenkomst dient beschouwd te worden als een revalidatieovereenkomst inzake tenlasteneming van verstrekkingen voor patiënten lijdend aan een locomotorische aandoening die een multidisciplinaire revalidatie omvatten met een behandelingsduur van 60 of 120 minuten per zitting, zoals bedoeld in het Koninklijk besluit van 29 april 1996 tot vaststelling van de vermindering van de tegemoetkoming van de verzekering voor geneeskundige verzorging en uitkeringen in de honoraria en prijzen vastgesteld in sommige overeenkomsten met revalidatieinrichtingen bedoeld in artikel 22, 6°, van de wet betreffende de verplichte verzekering voor geneesku ...[+++]




datacenter (12): www.wordscope.be (v4.0.br)

matiere de seances de reeducation locomotrice ->

Date index: 2022-01-05
w