L
es classements sans suite pour poursuites inopportunes re
présentent 25,1% de tous les classements et concernent donc 15,8% des affaires de la période considérée: il faut noter encore que par
mi ces classements, certains peuvent être liés à la nature des faits, considérés comme peu
graves, par exemple parce qu'ils ont causé un pr
...[+++]éjudice peu important, d'autres, à la personne de l'auteur, qui peut, par exemple, avoir déjà indemnisé la victime, ou rempli les conditions d'une probation prétorienne.
De seponeringen om opportuniteitsredenen vertegenwoordigen 25,1% van alle sepotbeslissingen en maken voor de beschouwde periode 15,8% van de zaken uit: hier dient vermeld te worden dat sommige van deze seponeringen gebaseerd zijn op omstandigheden eigen aan de feiten, wanneer de feiten van geringe aard zijn, bijvoorbeeld omdat ze slechts een beperkte maatschappelijke weerslag hadden, en dat andere seponeringen gerechtvaardigd worden door omstandigheden eigen aan de persoon van de dader, die bijvoorbeeld het slachtoffer reeds vergoed heeft, of die voldoet aan de voorwaarden voor de pretoriaanse probatie.