Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com
Concurrerende prijzen waarborgen
De alcoholwet handhaven
Dienst voor intensieve neonatale zorgen
Ei
Eiproduct
Eiprodukt
Ervoor zorgen dat de milieuwetgeving wordt nageleefd
Ervoor zorgen dat prijzen concurrerend blijven
Geur van rotte eieren
Pediatrische zorgen
Product op basis van eieren
Productie van consumptie-eieren
Zorgen dat de drankenwet wordt nageleefd
Zorgen dat er aan de drankwet wordt voldaan
Zorgen voor concurrerende prijzen
Zorgen voor de prijsconcurrentiepositie
Zorgen voor naleving van de milieuwetgeving

Vertaling van "zorgen dat eieren " (Nederlands → Duits) :

TERMINOLOGIE
concurrerende prijzen waarborgen | ervoor zorgen dat prijzen concurrerend blijven | zorgen voor concurrerende prijzen | zorgen voor de prijsconcurrentiepositie

wettbewerbsfähige Preise gewährleisten | die Konkurrenzfähigkeit der Preise sicherstellen | preisliche Wettbewerbsfähigkeit sicherstellen


zorgen dat de drankenwet wordt nageleefd | zorgen dat er aan de drankwet wordt voldaan | de alcoholwet handhaven | zorgen dat de richtlijnen voor het serveren van alcoholische dranken wordt nageleefd

Alkoholgesetze befolgen | Alkoholgesetze verwirklichen | Alkoholgesetze durchsetzen | Alkoholgesetze einhalten


ervoor zorgen dat de milieuwetgeving wordt nageleefd | ervoor zorgen dat aan de milieuwetgeving wordt voldaan | zorgen voor naleving van de milieuwetgeving

Einhaltung der Umweltschutzvorschriften gewährleisten






dienst voor intensieve neonatale zorgen (N)

Dienst für neonatologische Intensivmedizin (Kennbuchstaben NIC)






Professioneel Raadgevend Comité voor de gemeenschappelijke ordening van de landbouwmarkten - slachtpluimvee en eieren

Beratender Ausschuss für die gemeinsame Marktorganisation für Geflügelfleisch und Eier


eiproduct [ eiprodukt | product op basis van eieren ]

Eierzeugnis
IN-CONTEXT TRANSLATIONS
Zal de Commissie verhinderen dat niet-conforme landen eieren uitvoeren naar landen die de wetgeving wel naleven, of er op zijn minst voor zorgen dat eieren van niet-conforme houderijen niet worden uitgevoerd?

Wird die Kommission dafür sorgen, dass Länder, die den Vorschriften nicht genügen, keine Eier in solche Länder exportieren dürfen, die dies tun, bzw. dass zumindest Eier aus nicht konformen Betrieben nicht exportiert werden dürfen?


3. Hoe wil de Commissie er met het oog op de handhaving van eerlijke concurrentievoorwaarden op de EU-eiermarkt voor zorgen dat eieren uit systemen die de vigerende wetgeving niet naleven, niet op de EU-markt worden gebracht?

3. Wie wird die Kommission, damit auf dem Eiermarkt der EU weiterhin gleiche Wettbewerbsbedingungen herrschen, sicherstellen, dass Eier aus Haltungssystemen, welche nicht den geltenden Rechtsvorschriften entsprechen, nicht auf den Markt der EU gelangen?


De levensmiddelenadditieven talk (E 553b), carnaubawas (E 903) en schellak (E 904) kunnen bij gebruik op het oppervlak van ongepelde gekleurde gekookte eieren voor decoratieve doeleinden worden aangewend en zorgen voor een min of meer glanzend effect.

Die Verwendung der Lebensmittelzusatzstoffe Talkum (E 553b), Carnaubawachs (E 903) und Schellack (E 904) auf der Oberfläche ungeschälter gefärbter gekochter Eier kann dekorativen Zwecken dienen, da sie der Schale mehr oder weniger Glanz verleihen.


De levensmiddelenadditieven talk (E 553b), carnaubawas (E 903) en schellak (E 904) kunnen bij gebruik op het oppervlak van ongepelde gekleurde gekookte eieren voor decoratieve doeleinden worden aangewend en zorgen voor een min of meer glanzend effect.

Die Verwendung der Lebensmittelzusatzstoffe Talkum (E 553b), Carnaubawachs (E 903) und Schellack (E 904) auf der Oberfläche ungeschälter gefärbter gekochter Eier kann dekorativen Zwecken dienen, da sie der Schale mehr oder weniger Glanz verleihen.


For more results, go to https://pro.wordscope.com to translate your documents with Wordscope Pro!
78. verzoekt de Commissie er in het kader van de WTO-onderhandelingen voor te zorgen dat eieren als een gevoelig product worden beschouwd ten einde de vooruitgang te beschermen die in dit segment van de landbouwsector inzake diergezondheid en dierenwelzijn geboekt is;

78. fordert die Kommission auf, bei den die WTO-Verhandlungen durchzusetzen, dass Eier als empfindliche Erzeugnisse eingestuft werden, um die im Bereich Tiergesundheit und Tierschutz erzielten Fortschritte in diesem Sektor der Landwirtschaft zu sichern;


5. verzoekt de Commissie er in het kader van de WTO-onderhandelingen voor te zorgen dat eieren als een gevoelig product worden beschouwd ten einde de vooruitgang te beschermen die in dit segment van de landbouwsector bij diergezondheid en dierenwelzijn geboekt wordt;

5. fordert die Kommission auf, die Einstufung von Eiern als empfindliche Erzeugnisse als ein Ergebnis der WTO-Verhandlungen sicherzustellen, um die im Bereich Tiergesundheit und Tierschutz erzielten Fortschritte in diesem Sektor der Landwirtschaft zu sichern;


74. verzoekt de Commissie er in het kader van de WTO-onderhandelingen voor te zorgen dat eieren als een gevoelig product worden beschouwd ten einde de vooruitgang te beschermen die in dit segment van de landbouwsector inzake diergezondheid en dierenwelzijn geboekt is;

74. fordert die Kommission auf, bei den die WTO-Verhandlungen durchzusetzen, dass Eier als empfindliche Erzeugnisse eingestuft werden, um die im Bereich Tiergesundheit und Tierschutz erzielten Fortschritte in diesem Sektor der Landwirtschaft zu sichern;


Er moeten maatregelen worden genomen om ervoor te zorgen dat de dioxinegehalten in scharreleieren en eieren van hennen met vrije uitloop lager worden en daarom was voor de toepassing van de gehalten een overgangsperiode tot 1 januari 2004 vastgesteld.

Es müssen Maßnahmen ergriffen werden, die gewährleisten, dass der Dioxingehalt in Eiern aus Freilandhaltung und intensiver Auslaufhaltung vermindert wird. Für die Anwendung der Hoechstgehalte war eine Übergangszeit bis 1. Januar 2004 vorgesehen.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'zorgen dat eieren' ->

Date index: 2023-04-06
w