Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com
Projectinformatie beheren
Projectinformatie managen
Projectinformatie organiseren

Vertaling van "betrokken partijen meent " (Nederlands → Frans) :

TERMINOLOGIE
op basis van overleg en overeenstemming tussen alle betrokken partijen

sur la base de consultations et d'accords entre toutes les parties concernées


projectinformatie managen | projectinformatie organiseren | juiste en relevante projectgegevens beschikbaar stellen aan alle betrokken partijen | projectinformatie beheren

gérer les informations relatives au projet


uitwerken van een billijke regeling van de onderlinge betrekkingen tussen de bij het luchtvervoer betrokken partijen

multilatéralisation équitable des relations entre les participants aux transports aériens
IN-CONTEXT TRANSLATIONS
Hij zal in staat zijn een strategie en ambitieuze doelstellingen voor het BPB te ontwikkelen; Dat de commissie meent dat de heer SOIL een erg gebruikersgerichte aanpak aan de dag legt en dat hij alle betrokken partijen zal raadplegen om een optimale dienstverlening tot stand te brengen.

Il sera à même de développer une stratégie et des objectifs ambitieux pour le BBP; Que la commission estime que M. SOIL possède une véritable orientation usagers et qu'il fera en sorte de consulter les parties prenantes pour mettre en place le meilleur service possible.


Mevrouw Weeghmans meent dat over deze noodzaak een consensus bestaat tussen alle betrokken partijen.

Mme Weeghmans croit savoir que toutes les parties concernées s'accordent à reconnaître la nécessité de désigner pareil médiateur.


De heer Richard Miller, Senator, meent dat een andere kwestie, die nog steeds actueel is, de aandacht verdient van alle betrokken partijen : hoe kan de Europese Unie meer belangstelling opwekken bij haar burgers ?

M. Richard Miller, Sénateur, estime qu'une autre question, toujours d'actualité, mérite l'attention de toutes les parties concernées: comment l'Union européenne peut-elle davantage susciter l'intérêt de la part de ses citoyens ?


Spreker meent ook dat de agenda, voorgesteld door de Rijksdienst voor sociale zekerheid, zeker haalbaar moet zijn en is verheugd over het feit dat voldoende aandacht wordt geschonken aan de informatie en voorlichting van alle betrokken partijen.

L'intervenant estime également que l'agenda proposé par l'Office national de sécurité sociale doit être réaliste; il se réjouit par ailleurs que l'on accorde une attention suffisante à l'information de toutes les parties concernées.


For more results, go to https://pro.wordscope.com to translate your documents with Wordscope Pro!
De heer Cornil meent dat het aan de vertegenwoordiger van de minister van Buitenlandse Zaken toekomt om ervoor te zorgen dat het nastreven van behoorlijke praktijken inzake internationale handel in eerste instantie stoelt op de goede wil van de betrokken partijen.

M. Cornil estime qu'il ressort de l'intervention du représentant du ministre des Affaires étrangères que les bonnes pratiques en matière de commerce international se fondent dans un premier temps sur la bonne volonté des parties concernées.


Mevrouw Sabar Francis, advocaat en directrice van een vereniging (Addameer) die gespecialiseerd is in het gevangenenprobleem, meent dat de Europese Unie haar normen ter bescherming van de rechten van de mens moet doen eerbiedigen door alle betrokken partijen.

Mme Sabar Francis, avocate et directrice d'une association (Addameer) spécialisée dans la question des prisonniers, estime que l'Union européenne doit faire respecter ses standards pour la protection des droits de l'homme par toutes les parties concernées.


De Commissie meent dat het waardevol zou zijn de betrokken partijen te raadplegen over het beleid inzake onderwijs aan kinderen met een migrantenachtergrond.

De l’avis de la Commission, une consultation des parties concernées sur la politique éducative en faveur des enfants issus de l’immigration serait utile.


8. moedigt president Abbas aan om zijn bereidheid het geweld te beëindigen in daden om te zetten, en is verheugd over de maatregelen van president Abbas, alsmede over zijn bereidheid de Palestijnse veiligheidsdiensten te hervormen en beter te controleren en zich volledig in te zetten voor een dialoog met alle betrokken partijen; meent dat volledige politieke ondersteuning door de VS en de EU, alsmede actieve samenwerking van Israëlische zijde, van essentieel belang is om deze doelstellingen te verwezenlijken;

8. encourage vivement le Président Abbas à témoigner de sa volonté de mettre un terme à la violence et salue les mesures prises par celui-ci ainsi que sa volonté de réformer et de renforcer le contrôle exercé sur les forces de sécurité palestiniennes et d'engager pleinement le dialogue avec toutes les parties concernées; estime que le soutien politique total des États-Unis et de l'Union européenne ainsi qu'une coopération active des Israéliens sont essentiels pour atteindre ces objectifs;


8. moedigt president Abbas aan om zijn bereidheid het geweld te beëindigen in daden om te zetten, de controle over de Palestijnse veiligheidsdiensten te hervormen en te versterken en zich volledig in te zetten voor een dialoog met alle betrokken partijen; meent dat volledige politieke ondersteuning door de VS en de EU van essentieel belang is om deze doelstellingen te verwezenlijken, en dat hiervoor ook actieve samenwerking van Israëlische zijde nodig is;

8. encourage vivement le Président Abbas à témoigner de sa volonté de mettre un terme à la violence, de réformer et de renforcer le contrôle exercé sur les forces de sécurité palestiniennes et d'engager pleinement le dialogue avec toutes les parties concernées; estime que le soutien politique total des États-Unis et de l'Union européenne ainsi qu'une coopération active avec les Israéliens sont essentiels pour atteindre ces objectifs;


23. De Commissie brengt het Europees Parlement en de Raad op de hoogte van de vormen van zelfregulering waarvan zij meent dat zij enerzijds bijdragen aan de verwezenlijking van de doelstellingen van het EG-Verdrag en in overeenstemming zijn met de bepalingen ervan, en anderzijds bevredigend zijn ten aanzien van de representativiteit van de betrokken partijen, de sectorale en geografische dekking en de toegevoegde waarde van de aangegane verbintenissen.

23. La Commission informe le Parlement européen et le Conseil des pratiques d'autorégulation qu'elle considère, d'une part, comme contribuant à la réalisation des objectifs du traité CE et compatibles avec ses dispositions et, d'autre part, comme satisfaisantes en matière de représentativité des parties concernées, de couverture sectorielle et géographique et de valeur ajoutée des engagements pris.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'betrokken partijen meent' ->

Date index: 2022-08-01
w