Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com
Arrest
Arrest HvJ EG
Arrest van het Hof
Arrest van het Hof
Arrest van het Hof EG
Arrest van het Hof van Justitie
Arrest van het Hof van Justitie
Arrest van het Hof van Justitie EG
Arrest van inbeschuldigingstelling
Dictum van het arrest
Gezag van het gewijsde
Het arrest van het Hof van Justitie
Huis van arrest
Rechterlijke uitspraak
Tenuitvoerlegging van een arrest
Tenuitvoerlegging van het vonnis
Uitspraak van het Hof
Vonnis
Werking van het vonnis
Wijze van tenuitvoerlegging

Traduction de «dictum van arrest » (Néerlandais → Français) :

TERMINOLOGIE
voir aussi les traductions en contexte ci-dessous


dictum van een arrest of van een beschikking in kort geding

dispositif de tout arrêt et ordonnance de référé


arrest van het Hof (EU) [ arrest HvJ EG | arrest van het Hof EG | arrest van het Hof van Justitie (EU) | arrest van het Hof van Justitie EG ]

arrêt de la Cour (UE) [ arrêt CJCE | arrêt de la Cour (CE) | arrêt de la Cour de justice (CE) | arrêt de la Cour de justice (UE) ]


arrest | arrest van het Hof | arrest van het Hof van Justitie | het arrest van het Hof van Justitie

arrêt | arrêt de la Cour de justice de l'Union européenne


tenuitvoerlegging van het vonnis [ gezag van het gewijsde | tenuitvoerlegging van een arrest | werking van het vonnis | wijze van tenuitvoerlegging ]

voie d'exécution [ autorité de la chose jugée | effet du jugement | exécution d'un arrêt | exécution du jugement | mesure d'exécution forcée ]


vonnis [ arrest | rechterlijke uitspraak | uitspraak van het Hof ]

jugement [ arrêt | arrêt de la Cour | sentence ]






arrest van inbeschuldigingstelling

arrêt de mise en accusation
TRADUCTIONS EN CONTEXTE
Hetzelfde geldt voor het dictum van arrest C 65/14 van het Hof van Justitie van de Europese Unie van 21 mei 2015, dat hij het voorliggende ontwerp in beschouwing wordt genomen.

Il en va de même dans le dispositif de l'arrêt C-65/14 du 21 mai 2015 de la Cour de Justice de l'Union européenne que le présent projet tend à prendre en considération.


Het dictum van het voormelde arrest nr. 185/2014 luidt als volgt :

Le dispositif de l'arrêt n° 185/2014 précité est ainsi libellé :


Op deze wijze komt de wetgever tegemoet aan zowel het dictum als de motivering van het arrest van het Grondwettelijk Hof van 16 september 2010 (arrest nr. 102/2010, rolnummer 4817).

Le législateur répond ainsi tant au dispositif qu'à la motivation de l'arrêt rendu par la Cour constitutionnelle le 16 septembre 2010 (arrêt nº 102/2010, numéro de rôle 4817).


Op deze wijze komt de wetgever tegemoet aan zowel het dictum als de motivering van het arrest van het Grondwettelijk Hof van 16 september 2010 (arrest nr. 102/2010, rolnummer 4817).

Le législateur répond ainsi tant au dispositif qu'à la motivation de l'arrêt rendu par la Cour constitutionnelle le 16 septembre 2010 (arrêt nº 102/2010, numéro de rôle 4817).


For more results, go to https://pro.wordscope.com to translate your documents with Wordscope Pro!
Hij meent dat de lezing van het arrest van het Hof van Cassatie er toe doet besluiten dat het geen obiter dictum is, maar een motief dat leidt tot de besluitvorming.

Selon lui, la lecture de l'arrêt de la Cour de cassation amène à la conclusion qu'il est question non pas d'un obiter dictum, mais d'un motif fondant la décision.


Het dictum van het arrest moest bekendgemaakt worden in de bijlagen bij het Belgisch Staatsblad .

Le dispositif de son arrêt devait être publié aux annexes du Moniteur belge .


In een interne instructie (D.I. 611 Tariferingen) werd het dictum van het arrest Clees vermeld.

Le dispositif de l’arrêt Clees est repris dans une instruction interne (C.D.611 Tarifications).


Het Gerecht voor ambtenarenzaken heeft – in punt 38 van het bestreden arrest – voorts geoordeeld dat de omstandigheid dat het TAOBG zich in de afwijzing van de klacht, onder handhaving van het besluit om rekwirantes overeenkomst niet te verlengen, aldus is afgeweken van de motivering in het besluit van 15 oktober 2010 en een andere motivering heeft gegeven, op zich niet tot de onwettigheid van het besluit tot niet-verlenging leidt, daar de klachtprocedure nu juist tot doel heeft om heronderzoek door het TAOBG van het betwiste besluit mogelijk te maken in het licht van de in de klacht aangevoerde grieven en om zo nodig de motivering di ...[+++]

Le Tribunal de la fonction publique a, par ailleurs, considéré – au point 38 de l’arrêt attaqué – que la circonstance que, dans le rejet de la réclamation, l’AHCC, tout en maintenant la décision de ne pas renouveler le contrat de la requérante, se soit ainsi écartée de la motivation contenue dans la décision du 15 octobre 2010 pour retenir d’autres motifs ne saurait, en elle-même, rendre la décision de non-renouvellement illégale, l’objectif de la procédure de réclamation étant précisément de permettre le réexamen par l’AHCC de l’acte ...[+++]


Beslissing: Het arrest van het Gerecht voor ambtenarenzaken van de Europese Unie (Eerste kamer) van 9 december 2008, Q/Commissie (F-52/05, JurAmbt. blz. I-A-1-409 en II-A-1-2235), wordt vernietigd, voor zover de Commissie in punt 2 van het dictum wordt veroordeeld tot betaling aan Q van een vergoeding van 500 EUR en van het bedrag van 15 000 EUR, voor zover dit bedrag strekt tot vergoeding van de immateriële schade die Q heeft geleden als gevolg van een vermeende vertraging bij de instelling van het administratief onderzoek, en voor z ...[+++]

L’arrêt du Tribunal de la fonction publique de l’Union européenne (première chambre) du 9 décembre 2008, Q/Commission (F-52/05, RecFP p. I-A-1-409 et II-A-1-2235), est annulé en tant que, au point 2 du dispositif, il condamne la Commission à verser à Q une indemnité d’un montant de 500 euros ainsi que la somme de 15000 euros, pour autant que celle-ci vise à la réparation du préjudice moral subi par Q en raison d’un prétendu retard pris dans l’ouverture de l’enquête administrative, et que, aux fins de rejeter la requête en première instance pour le surplus ...[+++]


Partijen Overwegingen van het arrest Beslissing inzake de kosten Dictum

Sommaire Parties Motifs de l'arrêt Décisions sur les dépenses Dispositif




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'dictum van arrest' ->

Date index: 2022-09-11
w