Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com
Bevoegdverklaring voor nachtvliegen voor helikopters

Traduction de «Bevoegdverklaring voor nachtvliegen voor helikopters » (Néerlandais → Français) :

Bevoegdverklaring voor nachtvliegen voor helikopters

Qualification au vol de nuit pour hélicoptères


Voor de houder van een PPL(H) met een bevoegdverklaring voor nachtvliegen met een helikopter of een CPL(H) kan de totale omvang van de voorgeschreven instrumenttijd in opleiding met 5 uur worden verminderd”.

Le titulaire d'une PPL(H) avec qualification de vol de nuit sur hélicoptère ou d'une CPL(H) peut voir les heures de vol aux instruments en instruction requises réduites de 5 heures».


Deze bevoegdheid kan worden uitgebreid tot het uitvoeren van vluchten onder IFR 's nachts tijdens de „en route”-fase van de vlucht indien de piloot houder is van een bevoegdverklaring voor nachtvliegen overeenkomstig FCL.810.

Ce privilège peut être élargi à l'exécution de vols de nuit en IFR pendant la phase en route du vol si le pilote est titulaire d'une qualification au vol de nuit conformément au paragraphe FCL.810.


Art. 11. Om de bevoegdverklaring als vlieginstructeur van helikopters - FI (H) te verkrijgen, moet de aanvrager :

Art. 11. Pour obtenir la qualification d'instructeur de vol d'hélicoptères - FI (H), le requérant doit :


Indien de voorrechten van een typebevoegdverklaring, of van een bevoegdverklaring voor instrumentvliegen voor helikopters uitsluitend worden uitgeoefend op een helikopter die in een Staat die geen Lid is van de JAA is ingeschreven kan de Directeur-generaal de geldigheidsduur van de bevoegdverklaring verlengen of de bevoegdverklaring wedergeldig maken voor zover voldaan is aan de voorwaarden gesteld door deze niet JAA-lid-Staat.

Lorsque les privilèges d'une qualification de type ou de vol aux instruments d'hélicoptères sont exclusivement exercés sur un hélicoptèreimmatriculé dans un Etat non-membre des J.A.A., le Directeur général peut prolonger la période de validité de la qualification ou revalider la qualification pour autant qu'il soit satisfait aux conditions telles qu'établies par cet Etat non-membre des J.A.A.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'Bevoegdverklaring voor nachtvliegen voor helikopters' ->

Date index: 2021-08-07
w