Jean-Claude Deschamps pas
t helaas niet in de bestuurspraktijken van BNP Paribas waaraan mijn raad van bestuur, net als ikzelf, zeer veel belang hecht " .De voorzitter verduidelijkte dat " de bekwaamheid, integriteit en ervari
ng van de kandidaat geenszins ter discussie worden gesteld " maar dat de kandidaatstelling van de heer Jean-Claude Deschamps " ondanks zijn opmerkelijke beroepsloopbaan " , gezien zijn leeftijd, niet aan de bestuursregels van BNP Par
ibas voldoet.Daarom heeft ...[+++] de regering in de brief van 4 september behalve de heer Tilman ook professor Emiel Van Broekhoven als kandidaat-bestuurder van BNP Paribas voorgedragen.
Jean-Claude Deschamps, vu son âge, ne répond pas aux règles de gouvernance de BNP Paribas.Par conséquent, le gouvernement a, par lettre datée du 4 septembre, proposé, outre monsieur. Tilmant, le professeur Emiel Van Broekhoven en tant que candidat-administrateur de BNP Paribas.